Akademija Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo (WIPO Worldwide Academy) u suradnji s Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo (DZIV) i Sveučilištem u Zagrebu organizira međunarodnu Ljetnu školu za intelektualno vlasništvo u trajanju od dva tjedna od 30. svibnja do 10. lipnja 2016. godine.

Cilj Ljetne škole jest pružiti mogućnost studentima viših godina studija i mladim stručnjacima da steknu više znanja o intelektualnom vlasništvu i da shvate njegovu vrijednost kao pokretača gospodarskog, socijalnog, kulturnog i tehnološkog razvitka.

Rok za prijavu na Ljetnu školu za intelektualno vlasništvo je petak, 15. travnja 2016. godine.

Ljetna škola će se održati u prostorima Sveučilišta u Zagrebu, a više informacija kao i poveznicu na prijavu možete pronaći na stranicama sveučilišnog Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije:  http://cirtt.unizg.hr/ljetna-skola-za-intelektualno-vlasnistvo-svjetske-organizacije-za-intelektualno-vlasnistvo-u-hrvatskoj/

Repozitorij je prazan